Archiwum 2022 Galerie zdjęć Sołectwo Książki

Zawody wędkarskie w CAW w Łopatkach (28.08.22)

W niedzielny poranek w Centrum Aktywnego Wypoczynku spotkali się zapaleni wędkarze aby rywalizować o puchar Wójta Gminy Książki w Spławikowych Zawodach Wędkarskich organizowanych pod patronatem Zarządu Koła PZW „Wędkarz”. Gminny Ośrodek Kultury w Książkach był współorganizatorem wydarzenia.

🏆Puchar Wójta Gminy Książki za Największą Rybę zdobył Bartosz Dziura łowiąc 49 cm🦈leszcza.

Wyniki w kategorii do lat 16:🥈

🥇 I miejsce – Bartosz Dziura – 1,300 kg złowionych ryb

🥈II miejsce – Patryk Katra – 1,084 kg

🥉 III miejsce – Filip Marszałkowski – 1,032 kg

Wyniki w kategorii powyżej 16 lat:🥈

🥇 I miejsce – Leszek Bartkowicz – 2,862 kg złowionych ryb

🥈 II miejsce – Katarzyna Katra – 1,992 kg

🥉 III miejsce – Sławomir Jakielski – 1,526 kg

Pogoda tego dnia dopisała ☀️ a zawody przebiegły w miłej atmosferze, zakończyły się wspólnym posiłkiem na świeżym powietrzu w Centrum Aktywnego Wypoczynku.

Za pomoc w organizacji zawodów składamy podziękowania dla: PZW „WĘDKARZ”, Pana Jerzego Cyrana Dyrektora GOK w Książkach oraz Pani Grażyny Rodzik. Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo.