Archiwum 2020 Galerie zdjęć

Zakończenie projektu „Kanzashi szansą na lepsze jutro” (14.10.20)

W środę odbyło się zakończenie projektu „Kanzashi szansą na lepsze jutro” oraz otwarcie wystawy pięknych dzieł przygotowanych przez uczestników warsztatów. W podsumowaniu projektu podkreślone zostało to, jak nabyte umiejętności uczestnicy mogą przekuć na np. dodatkowe źródło dochodu oraz jak ważne w dzisiejszych czasach jest poznawanie i rozwijanie swoich pasji.

Podczas otwarcia wystawy wyświetlone zostały również zdjęcia wykonane w trakcie trwania warsztatów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodki podarunek.

Wystawę można odwiedzać 15, 16 oraz 19 października w godzinach od 9:00 do 15:00.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Kanzashi szansą na lepsze jutro” uruchomionego z programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Lisewie.