Archiwum 2022 Galerie zdjęć

Zakończenie projektu „Jedz zdrowo żyj zdrowo” (21.11.22)

W poniedziałek 21 listopada odbył się Konkurs drużynowy na zakończenie projektu „Jedz zdrowo żyj zdrowo” ‼️‼️ sfinansowany ze środków „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności przez Akademię Rozwoju filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie KIL. Kangurki, Tygryski i Sówki sprawdzały swoją wiedzę dotyczącą promowanie zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego trybu życia.

Wszystkie drużyny zdobyły jednakowa ilość punktów i tym samym każda z nich zdobyła pierwsze miejsce.

Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i pamięci przedszkolaków. Zwłaszcza gratulujemy grupie Tygrysków, które opanowały wspaniale temat i swoją wiedzą równały się ze starszakami.

To już ostanie działalnie w ramach projektu. Serdecznie dziękuję przedszkolakom i Pani Edycie, Pani Anicie i Pani Małgosi a także Pani Martynie.

Ukłony oczywiście dla GOKu bez którego pomocy nic bym sama nie zrobiła.

Informacja Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach.