Archiwum 2022 Galerie zdjęć

WOŚP 2022 w obiektywie i podsumowanie (30.01.22)

30-sty i jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się historią. I tym razem mimo niesprzyjających warunków pogodowych oraz epidemiologicznych udało nam się pobić mały rekord. Dzięki wsparciu darczyńców oraz wolontariuszy nasz sztab uzbierał w tym roku ponad 500 zł więcej niż w ubiegłym. Do rekordu wszechczasów z 2020 roku trochę zabrakło, ale każdy wynik w tych warunkach byłby rekordowy i cieszymy się z każdej złotóweczki przekazanej do na cele WOŚP.

W imieniu Dyrektora GOK i Szefa Sztabu WOŚP w Książkach, Jerzego Cyrana jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną wielkoorkiestrową inicjatywę – za wszystkie przedmioty na licytację, za wsparcie do puszek, wolontariuszom, strażakom, naszym WOŚPowym „księgowym”, pracownikom i współpracownikom GOK i GBP. Do zobaczenia na przyszłorocznym, 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!