Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Warsztaty techniki Makrama (06.11.19)

W środę odbyły się warsztaty poświęcone technice Makrama. Uczestnicy pod okiem Pań działających w Klubie Rękodzieła Artystycznego Węzełek nauczyli się podstawowego splotu a efektem ich prac były przepiękne bransoletki oraz wieszaki na donice. Każdy mógł również skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz napić się ciepłej herbaty lub kawy. Szczególnie cieszymy się z uczestnictwa w zajęciach Panów, którzy wykazali się niesamowitym wyczuciem estetyki oraz zdolnościami manualnymi.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Wspólnie możemy więcej” uruchomionego z programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Lisewie.