Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Warsztaty „Starej Kuchni” oraz zakończenie projektu „Wspólnie Możemy Więcej” (13.12.19)

W piątek odbyło się zakończenie projektu „Wspólnie Możemy Więcej” połączone z ostatnim spotkaniem w ramach tego projektu, którego tytuł brzmiał „Tradycja łączy pokolenia”. Były to bożonarodzeniowe warsztaty kulinarne „Starej Kuchni” w których uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Książkach oraz uczestnicy w wieku 50+.

W ramach spotkania odbył się również pokaz kulinarny przygotowany przez Panie działające w Kole Gospodyń Wiejskich w Blizienku.

Gdy już wszystkie pyszne potrawy były gotowe, wszyscy uczestnicy projektu zasiedli przy bogato zastawionych stołach aby podsumować wszystkie działania zrealizowane w ramach projektu „Wspólnie Możemy Więcej”.

Projekt „Wspólnie możemy więcej” został uruchomiony z programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Lisewie.