Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Spotkanie z Kici Kocią (25.03.24)

Cóż to było za spotkanie 😍😘🤩. Odwiedziła nas dziś Kicia Kocia z Bajanka czyli wulkanem energii, przewspaniałą Moniką

Skikiewicz – pedagożką, filolożką, logopedką, instruktorką teatralną a także autorką książek dla dzieci. Monika podarowała naszej bibliotece komplet swoich książek.

Warsztaty były pełne magii, uśmiechu, zabawy, czarów. Były też grające dzwonki i bańki mydlane.

W zabawach brały udział dzieci ale również nauczycielki a nawet Dyrektor GOK wcielił się w rolę Packa i uciekał z Kicią Kocią w sklepie.

W spotkaniu wzieły udział przedszkolaki z Książek oraz przedszkolaki z Przedszkole Terapeutyczne Jedno Słońce oraz inne dzieci z rodzicami.

Dzieciaki byłyście fantastyczne. Przygody Kici Koci i jej przyjaciół macie w małym palcu.

Na koniec były pamiątkowe zdjęcia i dyplomy. Czekamy na kolejne spotkanie.

Informacja: Facebook Gminna Biblioteka Publiczna