Archiwum 2023 Galerie zdjęć

Spotkanie Wigilijne dla seniorów zorganizowane przez Stowarzyszenie Wspólnie Możemy Więcej (14.12.23)

🎄Wczorajszy dzień minął w ciepłej i świątecznej atmosferze. 🎄

Mieliśmy okazję gościć seniorów z Gminy Książki na Wigilii, podczas której mogliśmy złożyć sobie życzenia oraz miło spędzić czas.

Uczniowie ze Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Książkach przygotowały część artystyczną, którą przywołały uśmiech na twarzach zebranych gości.

🎅Odwiedził nas także Mikołaj, który bacznie obserwował wszystkie występy i nagrodził artystów.

🎤W zamian za pięknie zaśpiewaną kolędę prowadzoną przez ks. Grzegorza, przekazał także upominki i tym troszkę starszym uczestnikom spotkania wigilijnego. 🎁

Po poświęceniu potraw nadszedł czas na symboliczne podzielenie się opłatkiem, poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia 📸

Dziękujemy wszystkim za wspólne spotkanie i jeszcze raz życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. 🎄🎀

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Fundacji Biedronki w ramach programu Akcja Kolacja.

Informacja z fanpage Stowarzyszenia Wspólnie Możemy Więcej