Archiwum 2020 Galerie zdjęć

Spotkanie mam w ramach projektu „Mamo wyjdź z domu!!!” (12.08.20)

12 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie mam w ramach projektu „Mamo wyjdź z domu!!!”. Projekt organizowany jest przez grupę nieformalną Lokalny Klub Mam i Gminną Bibliotekę Publiczną w Książkach. Spotkania mają na celu integrację mam z terenu gminy Książki, poszerzenia ich wiedzy na temat szczepień, zwiększenie umiejętności w zakresie zajęć sensorycznych dla dzieci a także ułatwienie mamom dostępu do kultury.

Na pierwszym spotkaniu gościliśmy Panią doktor Sławomirę Sachę lekarza pediatrę. Pani doktor rozmawiała z mamami o szczepieniach ochronnych, wyjaśniała wątpliwości dotyczące szczepienia na grypę sezonową. Nie zabrakło również pytań związanych z koronawirsuem.

Kolejne spotkanie mam zaplanowane jest na koniec sierpnia. Będzie to spotkanie z terapeutą zajęć sensorycznych.

Projekt dofinansowany jest ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie.