Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Spotkanie dla dzieci w Blizienku (19.01.19)

Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem nasi pracownicy wraz ze swoimi przyborami artystyczno – rozrywkowymi zostali zaproszeni na spotkania noworoczne dla dzieci, organizowane przez Rady Sołeckie. W ubiegłą sobotę gościliśmy w Łopatkach i Blizienku. Ponieważ cały czas się rozwijamy i mamy bardzo kreatywnych pracowników, poza nowymi zabawami przygotowaliśmy dla uczestników także atrakcje pobudzające kreatywność. W tym roku bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się modelowanie balonów.

Punktem kulminacyjnym spotkania były spotkania z Mikołajem, który jak co roku przyjechał za nami, mimo że się go kompletnie nie spodziewaliśmy. Dzieci otrzymały od niego słodkie upominki zorganizowane przez Rady Sołeckie.