Archiwum 2021

Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim

16 października wspólnie z Grupą nieformalną Entuzjaści Kultury i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Książkach zapraszamy na spotkanie autorskie z Robertem Małeckim, cenionym autorem powieści kryminalnych i thrillerów. Zdobywca głównej nagrody Kryminalnej Piły za „Skazę”, okrzykniętą najlepszym kryminałem miejskim 2018 roku. W serii z Bernardem Grossem ukazała się również „Wada” (nominowana do narody Kryminalnej Piły w 2020 r.) oraz „Zadra”.

Robert Małecki kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z Markiem Benerem („Najgorsze dopiero nadejdzie”, „Porzuć swój strach”, „Koszmary zasną ostatnie”).
W 2020 r. autor zadebiutował w roli autora thrillerów, wydając znakomicie przyjętą powieść „Żałobnica” a w roku 2021 zaś „Zmorę”.

29 września 2021 ukazała się najnowsza powieść pt. „Najsłabsze ogniwo”.