Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim (25.04.24)

Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach wspólnie ze Stowarzyszenie Wspólnie Możemy Więcej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Książkach gościła Jacka Łapińskiego, który jest autorem książek na temat humoru, czytania i rozwoju osobistego. Jego publikacje to m.in. “Z uśmiechem Ci do twarzy”, “Dlaczego warto czytać?” oraz “Jak być lepszym”. Ponadto jest pasjonatem psychologii pozytywnej.

Autor spotkał się z seniorami Klubów Seniora z Gminy Książki i podzielił się inspirującymi myślami na temat życia. Zachęcał do podejmowania szalonych działań i poświęcania czasu na siebie. Przekonywał, że warto iść przez życie z uśmiechem i aktywnie realizować swoje pasje.

Jacek Łapiński, z uśmiechem na twarzy, opowiadał anegdoty związane z życiem, czytaniem i biblioteką. Jego pozytywne podejście do życia zainspirowało zarówno seniorów. Spotkanie było pełne ciepła, humoru i mądrości. Autor przekazał ważne przesłanie: nie rezygnować z marzeń, a pasja może stać się przyjemnością i satysfakcją w dorosłym życiu.

To wyjątkowe spotkanie z pewnością pozostawiło trwałe wrażenie na uczestnikach.

Informacja Facebook Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach.