Archiwum 2020 Projekty

Projekt „Mamo, wyjdź z domu!!!”

Grupa nieformalna Lokalny Klub Mam oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach zapraszają do udziału w projekcie „Mamo wyjdź z domu!!!”.

Projekt adresowany jest do wszystkich mam z terenu gminy Książki, które mają dzieci w wieku 0 – 5 lat i ma na celu aktywizację i integracje mam a także umożliwienie im dostępu do kultury. Zapraszamy na spotkania mamy, które chcą poznać inne mamy, spędzić ciekawie czas, poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą szczepień ochronnych, spotkać się z terapeutą zajęć sensorycznych a także wyjechać do teatru. Trzy spotkania oraz wyjazd do teatru będą odbywać się od 1 sierpnia do 31 października 2020 r. Spotkania będą miały miejsce w godzinach popołudniowych.

Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Książkach. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie.