Archiwum 2021 Galerie zdjęć

Pożegnanie wakacji (27.08.21)

W sobotę wspólnie z dziećmi i młodzieżą pożegnaliśmy wakacje. Był to dzień pełen atrakcji wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie m.in. zamki dmuchane, malowanie twarzy, wata cukrowa, konkursy i zabawy a wśród nich loteria z cennymi nagrodami dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Wydarzenie te było również dobrą okazją do podsumowania zajęć pt. Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie. Zajęcia realizowane były w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie grudziądzkim” i uczestniczyła z nim dziesiątka dzieci. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki. Dorośli mogli skorzystać z punktu informacji o szczepieniach oraz spisać w się w Narodowym Spisie Powszechnym z pomocą rachmistrza. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna, którą poprowadzili lokalni DJ’e – DJ Ramzes oraz Andrzej Nowak (AndNow Projekt). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.