Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Powitanie wakacji (29.06.19)

Dzisiaj w parku przy GOK były głośno i radośnie. Pod batutą wodzirejów z grupy Kondeja Company dzieci wraz z rodzicami powitali wakacje! Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Książkach przy wsparciu Ochotniczej Straży Pożarnej w Książkach i sponsorów: WO Serwis Wojciech Ozga, Grupy „Fest” oraz Michała Grzeszczuka przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Gorącą atmosferę schładzali zimną wodą strażacy z OSP Książki, którzy również przygotowali pokaz sprzętu. Gdy dzieci zmęczyły się już zabawami z Kondeja Company i na dmuchanych zamkach, mogły posilić się kiełbaskami i watą cukrową. Odwiedzili nas również motocykliści, którzy z przyjemnością prezentowali dzieciom swoje pojazdy. Na stoisku LGD natomiast uczestnicy mogli otrzymać przeróżne materiały promocyjne w tym m.in. kolorowanki i kredki dla najmłodszych. Każde dziecko biorące udział w zabawach wyszło z parku nie tylko uśmiechnięte ale także z zapasem cukierków na wieczór. Mamy nadzieję, że po takim rozpoczęciu wakacji każdy kolejny ich dzień będzie przynosił co najmniej tyle uśmiechu co dzisiejszy.