Archiwum 2023 Galerie zdjęć

Podsumowanie konkursu na potrawę wigilijną (19.12.23)

We wtorek od samego rana w naszym gminnym ośrodku kultury czuć było unoszący się zapach świątecznych potraw a to za sprawą uczestników konkursu pn. „Wigilijna potrawa z ryby” 🐟. Prawdziwa uczta dla podniebienia – trudno użyć innych słów w odniesieniu do przygotowanych dań. Komisja konkursowa stanęła przed trudnym wyzwaniem jakim było wyłonienie zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu. Wszystkie potrawy były przepyszne, jednak dla komisji najlepsze były te przygotowane przez:

• Panią Wiesławę Piskorską – I miejsce
  • Panią Ewę Czyżykowską – II miejsce
  • Panią Magdę Maryniak – III miejsce

Organizatorzy przewidzieli jednak, że poziom konkursu jak co roku będzie wysoki i wszystkie uczestniczki otrzymały prezenty, które przydadzą się nie tylko podczas przygotowywania świątecznych potraw! 🎄

Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach naszych kulinarnych konkursów! Już można myśleć nad potrawami wielkanocnymi

A jeśli szukacie inspiracji na Wasze wigilijne stoły to zapraszamy do zapoznania się z tegorocznymi przepisami na potrawy konkursowe a także z konkursów przeprowadzonych w latach 2015-2019!