Archiwum 2023 Galerie zdjęć Konkursy

Podsumowanie konkursu na najsmaczniejszą sałatkę wielkanocną z jajem (30.03.23)

Dzisiaj w naszym Gminnym Ośrodku Kultury odbył się konkurs na najsmaczniejszą sałatkę wielkanocną z jajkiem, w którym udział wzięło 10 utalentowanych mieszkańców naszej gminy, zarówno stałych uczestników naszych kulinarnych konkursów, jak i kilku prezentujących swoje umiejętności po raz pierwszy. Wspaniałe sałatki, które zostały przygotowane, zrobiły duże wrażenie na komisji konkursowej oraz uczestnikach wydarzenia, a decyzja o wyborze najlepszej nie była łatwa. Wszyscy uczestnicy konkursu mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i wykazać się kreatywnością w przygotowaniu wyjątkowych sałatek. Było to wspaniałe wydarzenie, które pozwoliło nam cieszyć się smakiem zbliżających się Świąt Wielkanocnych i zobaczyć, ile talentów kulinarnych kryje się w naszej społeczności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Komisja konkursowa w składzie:

• Przewodnicząca komisji: Monika Roszkowska
  • Członek komisji: Ernest Góralski
  • Członek komisji: Bożena Wiśniewska

Wybrała zwycięzców:

1. Miejsce: Marzena Rybicka
  2. Miejsce: Marta Wzorek
  3. Miejsce: Ewa Czyżykowska

Pozostali uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody pocieszenia:

• Małgorzata Owsianik
  • Iwona Lesińska
  • Grażyna Skwark
  • Magda Maryniak
  • Wiesława Piskorska
  • Katarzyna Wzorek
  • Agata Skwark

Zdjęcia wykonał Andrzej Nowak – AndNow Projekt.