Archiwum 2023

Poczuj magię świąt w GOK!

Świąteczny klimat w naszym Gminnym Ośrodku Kultury cały czas trwa! Już za tydzień (14 stycznia) o godzinie 17:00 będzie można obejrzeć przedstawienie pt. „Taneczne Jasełka” w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i przedszkola w Książkach pod kierownictwem s. Hiacynty Błędzkiej. Możemy zapewnić niesamowite wrażenia i emocje, które zostaną przekazane prosto ze sceny przez młodych, utalentowanych artystów.

W niedzielę za dwa tygodnie (22 stycznia) w kameralnej atmosferze i poczuciu domowego ciepła odbędzie się natomiast coroczne wspólne kolędowanie. Każdy uczestnik poprzednich edycji na pewno będzie zachęcał do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, bo warto spotkać się przy ciepłej herbacie lub kawie i wspólnie spędzić czas śpiewając znane wszystkim kolędy. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Proboszczem Parafii pw. Trójcy Świętej w Książkach wraz z parafianami.