Archiwum 2022

Muzyczne Jasełka „Od stworzenia świata do Betlejem”

Wspólnie z Parafią pw. Trójcy Świętej w Książkach oraz s. Hiacyntą Błędzką zapraszamy na Muzyczne Jasełka pt. „Od stworzenia świata do Betlejem”.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 13:00. Ze względów organizacyjnych aby zasiąść na widowni tego niesamowitego przedstawienia, trzeba okazać wejściówkę. Darmowe wejściówki można odebrać w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach do czwartku, do godziny 16:00.

Termin: 15 stycznia 2022
Godzina: 13:00

W związku z wytycznymi GIS na sali widowiskowej może znajdować się 30% widowni. Do ww. limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, po warunkiem dobrowolnego okazania przez te osoby unijnego certyfikatu, negatywnego wyniku testu lub zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19