Archiwum 2023 Galerie zdjęć

XIV Mini Playback Show 2023 (30.11.23)

Dnia 30 listopada odbyła się XIV edycja konkursu Mini Playback Show z udziałem uczniów naszej szkoły. W konkursie popisywało się 29 uczniów w zespołach i solo. Dzieci we wspaniale dobranych strojach i odpowiednich makijażach doskonale śpiewały piosenki swoich ulubionych wykonawców muzycznych i super radziły sobie z tremą na scenie. Kolejnym prezentacjom przyglądało się uważnie szanowne jury w składzie : państwo Wiśniewscy, pani Wiktoria Sołowiej, Zofia Rygielska. Członkowie skrupulatnie oceniali każdy zespół. Po zakończonym show jury przedstawiło uczestnikom wyniki.

W kategorii zespoły :

I miejsce –  Julia Wańczyk, Magdalena Kordowska, Aleksandra Łęgowska

II miejsce – Zuzanna Kuczyńska, Anna Rogowska

III miejsce – Jakub Dziura, Lena Szymańska

W kategorii solo:

I miejsce – Wiktoria Szrajer

II miejsce – Wiktoria Górka

II miejsce – Antoni Chandzel

II miejsce – Jakub Szymański

III miejsce – Zofia Marzec

Dyplomy i upominki za udział otrzymali: Oliwia Smaga, Lena Sieradzka, Kinga Gajtkowska, Zofia Szynkiewicz, Zofia Fic, Wiktoria Strzelecka, Aleksandra Dziura, Agnieszka Pastuszak, Michalina Staniszewska, Zuzanna Plecing, Maja Angowska, Zofia Wójcik, Amelia Lewandowska, Alicja Tuszyńska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Uczniowie oprócz dyplomów otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe sponsorowane przez : panią Darię Kulkowską z Hurtowni Budowlano – Przemysłowej w Książkach, pana Jurka Cyrana – dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach, panią Bobrowicz ze sklepu u Lidki „CASTOR” w Książkach, panią Kamilę Mazur z Restauracji Marihel w Książkach, państwa Augustyn z Pasz Mix w Książkach,  pana Józefa Koselę , panią Scheffler z targowiska w Książkach, panią Wańczyk, pana Śliwę oraz państwa Kuczyńskich  . Organizatorem Mini Playback Show była pani Anna Polcyn, która dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu i rodzicom oraz sponsorom, którzy z tak wielkim zaangażowaniem włączyli się do konkursu. Dziękuję wszystkim pracownikom GOK-u w Książkach oraz uczennicom z klasy 7a za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu konkursu.

Organizator Anna Polcyn