Gminny Ośrodek Kultury w Książkach

87-222 Książki, ul. Szkolna 4

Archiwum 2023

Koncert z okazji Dnia Kobiet!

Zapraszamy 11 marca na godzinę 14:00 na salę Gminnego Ośrodka Kultury w GOK. Odbędzie się koncert z okazji dnia Kobiet pt. „Muzyka to moje życie” w wykonaniu Andrzeja Kubackiego. Organizatorem koncertu jest Koło Gospodyń Wiejskich Gminy Książki oraz Gmina Książki. Wstęp wolny,

O artyście:

Uczestnik The Voice of Senior.

Od wczesnych lat jest związany z muzyką, powoli rozwijał swoje możliwości wokalne i kompletował swoją publiczność. już w szkole podstawowej założył swój pierwszy zespół.

Chcąc nadrobić swoje braki w edukacji muzycznej w wieku 47 lat dostał sę do Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego, gdzie kształcił swój głos na wydziale wokalno-aktorskim pod kierunkiem dziekana prof. Marka Moździeża i Jacka Greszty. Jest śpiewakiem klasycznym, tenorem, artystą toruńskiej sceny muzycznej. Choć dużo występuje, zawsze towarzyszy mu trema, jednak potrafi nad nią zapanować. Sam nauczył się grać na wielu instrumentach.

Koncertował w wielu krajach, m.in. w Kanadzie, Norwegii, Egipcie, Holandii, Niemczech, Belgii, Słowacji. 

Andrzej sam pisze teksty i komponuje. Stara się pisać utwory, które mają przemawiać i dać do myślenia, na swoich koncertach skupia publiczność w różnym przedziale wiekowym. Prezentuje zróżnicowany repertuar, od arii operowych przez standardy amerykańskie, evergreeny muzyki rozrywkowej a także własne kompozycje i utwory, które porywają publiczność z krzeseł. Głównym marzeniem Andrzeja jest to, żeby móc koncertować dla takiej rzeszy publiczności, jakiej wzrok nie obejmie.