Archiwum 2020 Konkursy

Konkurs „Zrób z niczego coś ładnego” – podsumowanie

Dzisiaj komisja konkursowa w składzie: Anna Polcyn, Katarzyna Zaworska, Anna Skwark oceniła prace zgłoszone w konkursie „Zrób z niczego coś ładnego”. Komisja przyznała pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz trzy wyróżnienia w kategorii 7- 10 lat. W kategorii 11- 16 lat komisja przyznała pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz dwa wyróżnienia. Wręczenie nagród już wkrótce. Prace konkursowe można obejrzeć w Gminnym Ośrodku Kultury.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do wykorzystywania surowców wtórnych w pracach plastycznych, rozwój umiejętności artystycznych wśród dzieci i młodzieży, popularyzowanie wiedzy plastyczne i wzbogacenie warsztatu plastycznego a także poszerzenie wiedzy na temat potrzeby segregowania odpadów i oszczędzania surowców oraz zalet recyklingu.

Kategoria 7 – 10 lat:

1. miejsce: Amelia Sosnowska