Archiwum 2019 Galerie zdjęć Konkursy

Konkurs na potrawę wigilijną i wystawa Klubu Rękodzieła Artystycznego Węzełek (10.12.19)

W ubiegły wtorek odbył się konkurs na potrawę wigilijną. W tym roku tematem przewodnim były barszcz oraz paszteciki. Wśród przepisów dołączonych do potraw można było znaleźć te bardzo tradycyjne, ale również takie z nutą nowoczesności.

Po degustacji oraz ogłoszeniu wyników konkursu przez jury, uczestnicy oraz goście wydarzenia mogli spróbować przygotowanych potraw.

Urozmaiceniem tegorocznego konkursu była wystawa rękodzieła przygotowana przez Klub Węzełek działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Wyniki konkursu oraz listę przepisów opublikujemy w ciągu kilku najbliższych dni.