Archiwum 2021 Galerie zdjęć

II Gminny Bieg Mikołajkowy (04.12.21)

W ubiegłą sobotę odbył się Mikołajkowy Bieg oraz wspólne strojenie choinki Poniżej zamieszczamy relację. Dziękujemy bardzo za udział w tym wydarzeniu. Gratulujemy zwycięzcom W biegu oraz marszu nordic walking brało udział 57 osób.

Bardzo dziękujemy za współpracę i wsparcie: Gminie Książki Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Książkach Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Książkach Lokalnej Grupie Działania Ziemia Wąbrzeska Komendzie Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie Ochotniczym Strażom Pożarnym z terenu gminy Książki Pani Katarzynie Zielińskiej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Książkach Usługom Pogrzebowym E.T. Michna, Grantodawcy- Kuźni Inicjatyw Lokalnych w Lisewie, AndNow Projekt – Andrzejowi Nowakowi za profesjonalne przygotowanie poniższej relacji.

Działanie dofinansowane ze środków Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie w ramach projektu Integracja mieszkańców Gminy Książki wraz z kultywowaniem tradycji organizacji biegu mikołajkowego.

Tekst: Justyna Zielińska
Fot. AndNow Projekt