Nasze publikacje

Gminny Ośrodek Kultury w Książkach już w sieci

Od 16 lipca pod adresem www.gokksiazki.republika.pl funkcjonuje strona internetowa Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych informacji na różne tematy związane z działalnością Gminnego Ośrodka Kultury tj. galerie zdjęć, harmonogramy zajęć prowadzonych przez GOK, informacje o działających zespołach oraz kołach zainteresowań oraz wiele innych. Zapraszamy również do zgłaszania swoich sugestii odnośnie nie tylko działania strony internetowej ale również działalności Gminnego Ośrodka Kultury w księdze gości, która również znajduje się na ww. stronie internetowej. Mamy nadzieję, że z czasem serwis się rozrośnie i będzie współtworzony przez osoby zamieszkujące Gminę Książki i chcące się udzielać w jej życiu i rozwoju kulturalnym. Obecnie poszukujemy osób, które zajęłyby się przeprowadzaniem wywiadów m.in. z władzami gminy ale również z mieszkańcami, redagowania artykułów do działu artykuły oraz osoby znające podstawy języka html służącego do edycji strony internetowej. Jest to szansa dla młodych chcących rozwijać swoje zainteresowania w kierunku dziennikarskim. Strona ta została stworzona nie tylko dla rozpowszechniania informacji ale również jak widać dla rozwijania zainteresowań mieszkańców. Osoby chętne do współpracy proszone są o zgłoszenie się do Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach lub do moderatora strony, Andrzeja Nowaka (adres mailowy podany na stronie internetowej GOK). Serdecznie zapraszamy.

Autor: Andrzej Nowak – Moderator strony Gminnego Ośrodka Kultury