Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Festyn sołecki (20.07.19)

W sobotę w parku przy GOK odbył się Festyn Sołecki przepełniony atrakcjami zarówno dla najmłodszych jak dorosłych mieszkańców naszej gminy. Organizatorem i sponsorem wydarzenia był Sołtys wraz z Radą Sołecką.

Najmłodsi uczestnicy festynu mogli wyskakać się na dmuchanych zamkach oraz brać udział w konkurencjach i zabawach przygotowanych przez pracowników GOK. Dla młodzieży odbył się turniej piłki nożnej i siatkonogi. Nie zabrakło również nagród. Gdy zaczynało już brakować sił, można było skorzystać z oferty FoodTrucku Pycha Burger z Wąbrzeźna.

Od 20:00 odbyła się impreza taneczna pod chmurką. Obsługę muzyczną zapewnił zespół Ester.

Szczególnie podziękowania kierujemy dla Pana Przemysława Pietras z Wąbrzeskiego Stowarzyszenia Historyczno – Eksploracyjnego „Frydek”, który przygotował i przedstawił wystawę poświęconą historii naszego regionu.