Archiwum 2023 Galerie zdjęć

„Ekoprzedszkolak” w bibliotece w Książkach (27.09.23)

Ekologia z Alicją Królikiem i Kapelusznikiem to interaktywny spektakl teatralny który dziś obejrzały przedszkolaki. Opowieść o dziewczynce, która za sprawą pewnego roztrzepanego króliczka wchodzi do króliczej norki i tak przedostaje się do tajemniczej krainy … Brzmi znajomo? W naszym spektaklu, zaczarowany świat jest brudny, brzydki i śmierdzący. Za wszystkim stoi Zła królowa która uwielbia śmieci. Wygląda na to, że Alicja nie znalazła się tu przypadkiem, a w misji którą ma do wykonania pomagają jej Królik i szalony Kapelusznik. Czy im się uda?”

Spektakl teatralny w ramach projektu „Ekoprzedszkolak” realizowanego ze środków programu „Działaj lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce oraz KIL.

Informacja FB Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach