Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Dzień Kobiet w Gminie Książki (01.03.24)

W naszej gminie Dzień Kobiet świetowaliśmy w nadzwyczaj licznym i niemal stuprocentowym damskim gronie. Ogromnie cieszy nas tak wysoka frekwencja i fakt, że w naszej społeczności działa tak wiele aktywnych Pań. Nie ulega wątpliwości, że uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą kobiety, dlatego organizatorzy tegorocznych obchodów Dnia Kobiet zadbali o zdrową dawkę humoru dla wszystkich uczestniczek. Nikt lepiej nie rozbawiłby publiki w tym tak szczególnym dniu jak kabaret o wszystko mówiącej nazwie „Babskie sprawy”. Jak wiadomo, nic tak nie poprawia kobiecego humoru jak słodkości, dlatego Panie z KGW Książki i Brudzawki wspólnie przygotowały słodki poczęstunek, który uświetnił to wyjątkowe spotkanie.