Nasze publikacje

Dlaczego warto przychodzić do GOK w Książkach?

Myślę, że pytanie jest bardzo dobrze postawione i bardzo trafne, gdyż niewiele osób jest zorientowanych w sprawach, które dzieją się w GOK a to bardzo źle, gdyż przez to tracą oni możliwość do rozwoju. No więc przejdźmy do samego sedna sprawy, dlaczego warto chodzić do GOK-u? Można by podawać wiele przykładów ale najważniejsze jest to, że GOK organizuje dorosłym, młodzieży i dzieciom chcącym rozwijać własne umiejętności czas wolny i można śmiało powiedzieć, że jest to czas dobrze spędzony gdyż nie polega on na biernym patrzeniu na to co dzieje się w komputerze, graniu w gry, bezcelowym chodzeniu po wiosce wieczorem i niszczeniu czego się da w około. Co GOK oferuje? Oferuje bardzo wiele od zespołów wokalnych po klub aerobiku czy mini kino, praktycznie każdy jeśli tylko chce mógłby znaleźć coś dla siebie, a jeśli czegoś nie ma to zawsze można to utworzyć, byleby tylko ludzie tego chcieli. Jeżeli chodzi o zespoły i koła zainteresowań często organizowane są próby, spotkania, wyjazdy na występy tak więc i możliwość pokazania się poza Książkami.

Od wielu lat działam przy Gminnym Ośrodku Kultury i naprawdę wiem, że warto do niego chodzić, spędzać w nim trochę czasu i rozwijać się, gdyż daje on jako instytucja bardzo duże możliwości rozwoju, byleby tylko ludzie chcieli z nich korzystać.

Cóż więc pozostaje? Chyba tylko przyjść, przejrzeć ofertę i zapisać się do danej sekcji badź utworzyć własną. Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i pracowników GOK.

Autor: Andrzej Nowak – Moderator strony Gminnego Ośrodka Kultury