Archiwum 2023 Galerie zdjęć

Bal Wszystkich Świętych (31.10.23)

Do naszego Gminnego Ośrodka Kultury w ostatni wieczór października zawitały zastępy aniołów i świętych 👼 aby wspólnie świętować, bawić się, tańczyć a nawet śpiewać. Pojawił się nawet jeden mały demon 😈, który pod wpływem wspólnej zabawy stwierdził, że on też jednak chce być święty! Święci zmęczeni wspólnymi zabawami mogli skorzystać z poczęstunku. Zwieńczeniem wspólnego świętowania był spacer na cmentarz, gdzie nasi mali święci mogli wspólnie pomodlić się za zmarłych 🕯.

Inicjatywa odbyła się po raz kolejny dzięki pomysłowości proboszcza Parafii Książki ks. Zbigniewa Żyndy a także wsparciu s. Hiacynty Błędzkiej oraz zaangażowanych mieszkańców. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być częścią tego pięknego świętowania.