Archiwum 2023

4. Gminny Bieg Mikołajkowy

📢Bieg Mikołajkowy tuż tuż! 📢

🎄Zapraszamy wszystkich do udziału w 4 Gminnym Biegu Mikołajkowym i Marszu Nordic Walking z Jarmarkiem 🎅

🎄To wydarzenie, które nie tylko rozbudza w nas ducha świątecznego, ale także promuje zdrowy styl życia i jednoczy społeczność lokalną.

🎄Bieg Mikołajkowy dostępny jest dla wszystkich entuzjastów biegania, niezależnie od wieku, czy poziomu zaawansowania

🎄Czekają na Was różne dystanse, więc każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

🎄Pamiętajmy, że liczy się nie wygrana, a uczestnictwo.

🎄Jeśli preferujecie bardziej spacery i chcecie spróbować czegoś nowego, Marsz Nordic Walking będzie idealnym wyborem dla Was.

🎄Dla tych, którzy lubią podziwiać piękno ręcznie wykonanych ozdób, czy smakować tradycyjne przysmaki przygotowaliśmy również Jarmark. To idealne miejsce aby poczuć niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt.

🎄Zachęcamy lokalnych wystawców do zgłoszeń w udziale w Jarmarku!

🎄Poczujmy wszyscy razem magię nadchodzących świąt. 😊❄️☃️

🎄Zapisy do 2 grudnia🎖

🎄Do zobaczenia👋🏃‍♀️🏃