Archiwum 2020 Galerie zdjęć Konkursy

Wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową (08.12.20)

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność wręczyć nagrody uczestnikom konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Plemiętach, którzy również brali udział w naszym konkursie i zdobyli w nim wysokie lokaty przygotowali niespodziankę w formie zebranych przez siebie plastikowych nakrętek, które wspólnie z Panem Sołtysem Eugeniuszem Dylewskim oraz Dyrektorem GOK Jerzym Cyranem wrzucili do naszego nakrętkowego serducha.

Sołtys w ramach podziękowania zaprosił uczniów na małą lekcję historii w piwnicach Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie opowiedział o zgromadzonych eksponatach w izbie regionalnej. Historie tak zaciekawiły dzieci, że Pani dyrektor Justyna Świdzicka zadeklarowała, że po zakończeniu pandemii na pewno odwiedzi nas z większą grupą uczestników.