Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Jasełka (22.12.19)

W świąteczny nastrój na dwa dni przed wigilią Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci ze szkoły podstawowej w Książkach we współpracy z zespołem Nefes z Wąbrzeźna, które pod przewodnictwem siostry Hiacynty przygotowały wyjątkowe jasełka. Z powodu dużego zainteresowania występem odbyły się aż dwa pokazy – o godzinie 15:00 oraz 17:00. Oba okazały się wielkim sukcesem scenicznym, oklaskiwanym przez uczestników wydarzenia. Efektowność występu potwierdza jak wiele pracy włożyli w jego przygotowanie mali artyści, którzy w niedzielne popołudnie zaprezentowali się na scenie. Wiele godzin prób sprawiło, że występ był dopracowany pod każdym aspektem.

Treści jasełek przypomniały widzom co tak naprawdę jest ważne w przeżywaniu świąt. Widzowie z ciekawością wysłuchali historii narodzin Zbawiciela przeplecionych z motywem współczesnej rodziny przygotowującej się na święta.

Widowisko było ciekawe, pouczające a także profesjonalnie przygotowane. Cieszymy się, że to właśnie scena i widownia Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach zasłużyła na tak piękny występ.