Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Obchody Święta Niepodległości (11.11.19)

Obchody Święta Niepodległości w naszej gminie rozpoczęły się od mszy świętej po której w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach odbyła się uroczysta akademia, podczas której dzieci ze Szkoły Podstawowej w Książkach przybliżyły zebranej publiczności zarówno aspekty historyczne tego wydarzenia jak i również zaśpiewały piosenki patriotyczne. Spektakl słowno – muzyczny przygotowany został pod okiem Pani Magdy Kesler. Na scenie zaprezentował się również zespół Książkowianka, który wykonał trzy utwory o charakterze patriotycznym. Widzowie chętnie włączyli się w śpiew znanych sobie pieśni. Organizatorów tegorocznych obchodów święta niepodległości ucieszyła w szczególności niemal pełna sala uczestników. Mamy nadzieję, że przy okazji takich wydarzeń w przyszłości zabraknie wolnych miejsc a sala będzie wypełniona po brzegi.