Archiwum 2019 Galerie zdjęć

Eliminacje gminne do 42. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom” (01.04.19)

1 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne do 42. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „ Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju udział wzięło dziesięcioro dzieci z klas I – VI oraz piętnaścioro z klas VII – VIII oraz III gim.

Uczestnicy w pierwszej kolejności przystąpili do testu, którego dobry wynik gwarantował zakwalifikowanie się do ustnej części konkursu. Największa wiedzą popisali się:

w I kategorii wiekowej:

1. Wiśniewski Kacper
  2. Komorowska Maja
  3. Ciepiela Leon
  4. Dziura Bartosz
  5. Piskorska Daria

w II kategorii wiekowej:

1. Wolińska Justyna
  2. Ziarnik Wojciech
  3. Lipiński Kacper
  4. Michewicz Maciej
  5. Kalinowska Julia

Do kolejnego etapu, który odbędzie się w Niedźwiedziu zakwalifikowały się dwie osoby z każdej grupy, które otrzymały największą liczbę punktów tj. Wiśniewski Kacper, Komorowska Maja, Wolińska Justyna, Ziarnik Wojciech. Będą oni reprezentować Gminę Książki na eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Źródło – Gmina Książki