Archiwum 2022 Galerie zdjęć

MiniPlayback Show (24.11.22)

Dnia 24 listopada odbyła się XIII edycja konkursu Mini Playback Show z udziałem uczniów naszej szkoły. W konkursie popisywało się 37 uczniów w zespołach i solo. Dzieci we wspaniale dobranych strojach i odpowiednich makijażach doskonale śpiewały piosenki swoich ulubionych wykonawców muzycznych i super radziły sobie z tremą na scenie. Kolejnym prezentacjom przyglądało się uważnie szanowne jury w składzie : państwo Wiśniewscy, pani Kasia z biblioteki i pan J. Cyran. Członkowie każdy zespół oceniali. Po zakończonym show jury przedstawiło uczestnikom wyniki.

W kategorii klas I-III

• I miejsce – Zuzanna Kuczyńska i Anna Rogowska
  • II miejsce – Jakub Szymański
  • III miejsce – Dominika Wrzesińska
  • III miejsce – Bartosz Kułaga i Szymon Olszewski
  • Wyróżnienia – Julia Szmytkowska, Zofia Szynkiewicz, Amelia Lewandowska

W kategorii soliści klas IV- VIII

• I miejsce – Maria Lupa
  • II miejsce – Karolina Michewicz
  • III miejsce – Aleksandra Dziura
  • III miejsce – Weronika Wiśniewska
  • Wyróżnienia – Julia Wańczyk, Zofia Marzec, Alicja Tuszyńska, Nina Krause

W kategorii zespoły klas IV-VIII

• I miejsce – Lena Szymańska, Jakub Dziura
  • II miejsce – Aleksandra Łęgowska, Julia Wańczyk
  • II miejsce – Zuzanna Gawińska, Maria Komorowska, Maria Zaleśna
  • III miejsce – Karina Borucińska, Zuzanna Rękas
  • Wyróżnienia – Maja Szymborska, Michalina Staniszewska, Nikola Palembas, Nina Krause

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Uczniowie oprócz dyplomów otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe sponsorowane przez : panią Darię Kulkowską z Hurtowni Budowlano – Przemysłowej w Książkach, pana Jurka Cyrana – kierownika Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach, pani Bobrowicz ze sklepu u Lidki „CASTOR” w Książkach, pani Kamili Mazur z Restauracji Marihel w Książkach, państwu Augustyn z Pasz Mix w Książkach oraz państwu Kuczyńskim . Organizatorem Mini Playback Show była pani Anna Polcyn, która dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu i rodzicom, którzy z tak wielkim zaangażowaniem włączyli się do konkursu. Dziękuję wszystkim pracownikom GOK-u w Książkach oraz uczennicom z klasy 8c i 8b za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu konkursu.

Organizator Anna Polcyn